بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

امروزه یافتن دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد می‌تواند یک چالش محسوب شود. یکی از روش‌ها موثر و کاربردی برای از بین بردن موهای زائد که بسیار هم پرطرفدار است در بین خانم‌ها و آقایان استفاده از لیزر میباشد. استفاده از روش‌هایی مانند شیو کردن و اپیلاسیون به دلیل اثرات موقت زیاد مورد رضایت خانم‌ها نیست. اما افراد برای از بین بردن موهای زائد قسمت‌های مختلف بدنشان نیاز به انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد میباشند. دستگاه لیزر یکی از مهمترین نکات در لیزر موهای زائد به حساب می‌آید. دستگاه‌‌‌‌‌‌های لیزر مختلفی در دنیا وجود دارد که هر کدام دارای امکانات، کارایی و تاثیرگذاری متفاوتی برخوردار هستند که هر کدام ساخت برندهای مختلفی هستند. بنابراین داشتن شناخت و اطلاعات کافی در مورد دستگاه لیزر باعث می‌شود شما بهترین نتیجه را در رفع موهای زائد تجربه کنید.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

چگونه بهترین دستگاه لیزر را انتخاب کنیم؟

 

از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب مدل دستگاه لیزر موهای زائد ، میتوان به سرعت دستگاه و میزان عمق نفوذ اشعه آن اشاره کرد. لیزر موهای زائد به گونه‌ای است که دستگاه‌های مختلف لیزر مو امواج مخصوصی را با طول موج خاص به بدن میتاباند و باعث تخریب ریشه مو می‌شود بدون اینکه به پوست آسیب برساند. طول موج‌های مختلفی برای دستگاه لیزر تنظیم می‌شود تا به فولیکول مو آسیب برسد و از رشد آنها جلوگیری کند و آنها را از بین ببرد. اشعه این لیزرها تا عمق 4 الی 5 میلی‌متری پوست نفوذ میکند و با از بین بردن فولیکول مو ساقه مو را هم ضعیف می‌کند و تا مدت طولانی مویی در نواحی لیزر شده رویش نمی‌کند. موهای زائد بدن تمام افراد در بازه زمانی متفاوتی رشد میکند در نتیجه باید در چند جلسه و با فواصل مختلف با دستگاه لیزر از بین می‌رود. حال اینکه چه نوع جنس رنگ پوست و چه نوع جنس مویی دارید از مواردی است که باید در نظر داشته باشید تا دستگاه مخصوص را انتخاب کنید و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

 

ویژگی های بهترین دستگاه لیزر

 

قدرت و نفوذ بالا

یک دستگاه لیزر مو حرفه ای باید دارای قابلیت نفوذ بالایی داشته باشد.

بدون درد و سوختگی

شاید شنیده باشید لیزر موهای زائد دردناک است و ممکن است باعث ایجاد سوختگی روی پوست بدن شود درست است اما امروزه دستگاه‌های لیزر پیشرفته ای وجود دارد.

سرعت بالای دستگاه

بهترین دستگاه‌های لیزر دارای سرعت بالایی هستند و حتی لیزر فول بادی را در کمتر از یک ساعت به پایان میرسد و نیاز به جلسات طولانی و اضافی ندارد

 

یکنواختی لیزر

دستگاه لیزر خوب موهای بدن شما را به طور یکنواخت از بین می‌برد

جوانسازی پوست

در گذشته افرادی که لیزر انجام می‌کردند دچار خشکی پوست می‌شوند این مشکل برای دستگاه‌های قدیمی بود اما امروزه دستگاه‌های جدید و پیشرفته چنین مشکلی ندارند.

 

پوشش انواع پوست‌ها و موها

رنگ‌های مختلف پوست و مو که ما به آن تیپ‌های پوست و مو میشناسیم.دستگاه‌های جدید و پیشرفته همه نوع پوست و مو را تحت پوشش قرار می‌دهد و سازگار می‌باشد 

 

لیزر الکساندرایت کندلا

 

اگر تا به حال در مورد لیزر موهای زائد پرس و جو کرده باشید قطعا نام دستگاه الکساندرایت کندلا را شنیده‌اید. این دستگاه یکی از شناخته‌ترین و محبوب‌ترین و در عین حال بهترین دستگاه لیزر موهای بدن به شمار می‌آید. شرکت کندلا یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات لیزر پوست و زیبایی در جهان است.کلینیک‌های سطح یک لیزر در دنیا از دستگاه لیزر کندلا استفاده می‌کنند. این دستگاه لیزر از دو طول موج الکس مناسب پوست سفید و طول موج اندیاگ مناسب پوست تیره بهره می‌برد. در ایران نیز لیزر کندلا مستثنی نیست و نشان دهنده بالاترین سطح کیفی مراکز لیزر است. لیزر کندلا با توجه به بالا رفتن قیمت ارز در سال‌های اخیر قیمت بسیار بالایی دارد. 

پرکاربردترین تکنولوژی بکار رفته در دستگاه های لیزر طول موج الکساندرایت (به اختصار الکس) این لیزر برای پوست‌های روشن و سفید مناسب تر است. پالس‌های الکساندرایت بسیار سریع است و ممکن است درد خفیفی ایجاد کند. با این حال تکنولوژی  الکساندرایت به علت سرعت و تاثیر بالای درمان بسیار محبوب است.

طول موج اندیاگ برای پوست‌های گندمی، تیره و سیاه مناسب‌تر است زیرا امواج لیزر به عمق پوست نفوذ می‌کند در نتیجه از رنگ دانه‌های پوست عبور می‌کند و رنگ دانه مو را هدف قرار می‌دهد.

برترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *