درباره مرکز راز لیزر

آنچه باید درباره مرکز راز لیزر بدانید

مجموعه لیزر راز کلینیک لیزر و زیبایی است که در زمینه لیزر موهای زائد با بهره گیری از بروزترین دستگاه‌های آمریکایی و شناخته شده در جهان و تزریق بوتاکس، ژل لب، جوانسازی، مزوتراپی، پوست و مو و زیبایی شناختی فعالیت می کند.

خدمات مرکز راز لیزر

مرکز تخصصی راز لیزر با به کاری گیری بروز ترین تجهیزات لیزر و زیبایی و متخصصین با تجربه آماده ارائه خدمات زیبایی می باشد 

لیزر موهای زائد

این دستگاه مزایای بسیاری دارد که سبب شده به عنوان یکی از برترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای اضافی بدن مورد استفاده قرار گیرد.

لیفت و جوانسازی

حقیقتی که در انتخاب بهترین روش وجود دارد این است که، می بایست پوست هر فرد که می خواهد کارهای مراقبتی در جهت لیفت و جوانسازی پوست انجام دهد بررسی شود.

بوتاکس

بوتاکس دقیقاً در نقطه تحریک تکانه‌های عصبی بافت، تزریق می‌شود. در این صورت فعالیت عضلاتی که باعث ایجاد خطوط اخم می‌شود کاهش یافته و ظاهر صاف‌تری به خود می‌گیرد

ژل لب

تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است. تزریق در لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد.

زاویه سازی صورت

این درمان ها تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی چهره دارد و اگر در چهره خود احساس نامتقارنی می کنید، شما کاندیدای مناسبی برای این درمان می باشید.

مزوتراپی مو

مزوتراپی مو روشی برای درمان ریزش مو در زنان و مردان است. این روش از طریق تحریک الگوی رشد مو و کاهش ریزش عمل می‌کند.

مزوتراپی پوست

ترکیبات مزوتراپی می‏ تواند مسائل پوستی را به طور خاصی مورد هدف قرار دهد. این روش یک درمان قطعی برای از بین بردن لک (ملاسما) و بهبود چین ‏وچروک‏ ها است.

جالپرو و پروفایلو

جالپرو از حجم بالایی از اسیدهای آمینه به عنوان یک احیا کننده بیولوژیکی پوست استفاده می کند و فیبروبلاست های پوست شما را برای تولید کلاژن و الاستین تحریک می کند.

نظرات مشتریان

This is a test site
Build with Digits