تکنیک و عملکرد دستگاه فرکس پرو

تکنیک و عملکرد دستگاه فرکس پرو

تکنیک و عملکرد دستگاه فرکس پرو  در این مقاله دستگاه فرکس پرو با استفاده از سیستم لیزر با طول موج 1550 نانومتر انجام شد. لیزر راز خروجی لیزر از طریق فیبر نوری که لیزر را از داخل دستگاه  (منبع تولید لیزر) به هندپیس منتقل و سپس توسط حسگر های فوق هوشمند هندپیس روی پوست انتقال می یابد.

شما می توانید مقاله های از بین بردن موهای زائد با دستگاه کندلا و مراقبت های بعد از لیزر کندلا و لیزر موهای زائد چیست را نیز مطالعه کنید.

هندپیس دستگاه توسط حسگر که صورت شمارا اسکن می کند و روی پوست به آرامی توسط اپراتور حرکت می کند و لیزر را در حد فاصل deep derm و لایه سطحی subdermic می تاباند. اپراتور می تواند مسیر های مختلفی را در هر ثانیه در نظر بگیرد.

برای اثرگذاری بهتر هندپیس باید در هر مسیر حداقل 3 بار به صورت رفت و برگشت حرکت داده شود به صورتی که در حین حرکت انرژی تابانده شود. تعداد این مسیر ها براساس تقسیم صورت توسط اپراتور مشخص می شود و براساس خطوط آنتی گرویتیشنال که تعداد آن از 3 الی 10 متغیر می باشد.

تکنیک و عملکرد دستگاه فرکس پرو تعداد جلسات این روش بین 3 الی 6 جلسه با فواصل یک ماهه می باشد که نتایج آن با گذشت زمان بیشتر می شود.

دستگاه فرکس پرو نوعی لیزر فرکشنال است که از فناوری پیشرفته برای جوانسازی پوست و رفع مشکلات مختلف پوستی استفاده می‌کند. این دستگاه با تاباندن پرتوهای لیزر میکروسکوپیک به طور مستقیم به نواحی زیرین پوست، فرآیند کلاژن‌سازی و الاستین‌سازی را تحریک می‌کند.

این امر در نهایت منجر به سفت شدن پوست، کاهش چین و چروک، از بین رفتن جای زخم و لکه‌های قهوه‌ای و بهبود کلی texture پوست می‌شود.

نحوه عملکرد:

  • فناوری فرکشنال: لیزر فرکس پرو به جای تاباندن اشعه لیزر به کل سطح پوست، آن را به microbeams های ریزی تقسیم می‌کند که به طور عمقی به لایه‌های زیرین پوست نفوذ می‌کنند. این امر باعث می‌شود که فقط نواحی مورد نظر تحت درمان قرار بگیرند و به surrounding tissue آسیبی نرسد.

 

  • دو طول موج: دستگاه فرکس پرو از دو طول موج لیزر 1064 نانومتر و 1550 نانومتر استفاده می‌کند. طول موج 1064 نانومتر برای درمان لایه‌های عمیق‌تر پوست و رفع مشکلات مانند جای زخم و اسکار مناسب است، در حالی که طول موج 1550 نانومتر برای درمان لایه‌های سطحی‌تر پوست و رفع مشکلاتی مانند چین و چروک و لکه‌های قهوه‌ای مؤثرتر است.

 

  • قابلیت تنظیم: عمق نفوذ لیزر و میزان انرژی آن قابل تنظیم است تا treatment برای هر بیمار به طور سفارشی‌سازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This is a test site
Build with Digits