دستگاه لیزر الکساندریت کندلا

دستگاه لیزر الکساندریت کندلا

دستگاه لیزر الکساندریت کندلا  چیست ؟

یکی از جدیدترین دستگاه‌های لیزر مو‌های زائد بدن دستگاه لیزر الکساندریت کندلا است که در کلینیک زیبایی راز لیزر مورد استفاده قرار می‌گیرد. مقدار میزان موج این دستگاه ۷۵۵ نانومتر بوده و اشعه آن به واسطه رنگ‌دانه‌های مو یا همان «ملانین» جذب می‌شود و پس از آن سبب از بین رفتن لایه‌های میانی مو و در آخر تخریب آن می‌شود. لازم است بدانید که قبل از اینکه شروع به کاربا دستگاه کنیم باید عملکرد آن را روی بخش کوچکی از بدن امتحان کرد تا در صورتی که دارای آسیب به پوست بود از آن جلوگیری کنیم.

روش کار دستگاه لیزر الکساندریت کندلا

این دستگاه روی طیف پوست‌های روشن تأثیر بیشتری نسبت به طیف رنگی تیره دارد؛ به این دلیل که پوست‌های تیره اجازه نفوذ اشعه به عمق خود را نمی‌دهند. زمانی که که اشعه نتواند به فولیکول یا ملانین مو‌ها راه پیدا کند توسط لایه‌های سطحی پوست جذب شده و امکان بروز آسیب‌های پوستی افزایش پیدا می‌کند. این دستگاه و باقی دستگاه‌های لیزر روی مو‌های سفید تأثیر ندارند زیرا این مو‌ها ملانین ندارند.

همچنین لازم به ذکر است در صورتی که فردی پوست بدن خود را برنزه کرده باشد هم نباید از دستگاه الکس کاندلا استفاده کند و برای اینکه بتواند از این دستگاه استفاده کند باید بین ۴ تا ۶ ماه صبر کند و پس از آن اقدام به این کار کند.

دستگاه لیزر الکساندریت کندلا
دستگاه لیزر الکساندریت کندلا

 یکی از مزیت‌های دستگاه لیزر الکساندریت کندلا این است افرادی که از این دستگاه را برای لیزر کردن انتخاب می‌کنند به صورت دائم بخش زیادی از این مو‌های زائد بدنشان را از بین می‌برد. 

همچنین ممکن است چیزی در حدود ۲۰ درصد این مو‌ها به صورت نازک، ضعیف شده و کمرنگ بازگردند که این مو‌ها را نیز می‌توان هر شش ماه تا یک سال، با مراجعه‌ی یک بار به کلینیک، از روی بدن حذف کرد. نکته قابل توجه این است که بهتر است افراد زیر ۱۵ سال از این دستگاه و دیگر دستگاه‌های لیزر دیگر هم استفاده نکنند زیرا به دلیل تغییرات هورمونی در بدن این نوجوانان، مو‌های زائد مجدداً رشد خواهند کرد.

ضمناً باید گفت که با توجه به طیف رنگ پوست بدن اکثر مردم ایران که از پوست روشن تا سبزه را شامل می‌شود و همچنین رنگ تیره‌ی مو‌های آن‌ها، دستگاه لیزر الکساندریت کندلا بهترین گزینه جهت لیزر کردن مو‌های زائد  بدن ایرانی‌ها می‌باشد.

مزایا دستگاه لیزر الکساندریت کندلا

دستگاه لیزر الکساندریت کندلا یکی از محبوب‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لیزری برای از بین بردن مو‌های غیرمطلوب در بدن است.  همچنین بهترین دستگاه لیزر 2023 نیز شناخته شده است.

این دستگاه بر اساس فناوری لیزر الیتپیک می‌باشد که نور مناسب را برای نابودی سلول‌های مو فراهم می‌کند. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می‌پردازیم:

  1. مؤثریت بالا: دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا توانایی بالایی در نابودی مو‌های غیرمطلوب از ریشه دارد. نور این دستگاه به دقت روی سلول‌های مو تمرکز کرده و آن‌ها را از بین می‌برد. این باعث می‌شود که نتایج آن دوام بیشتری نسبت به روش‌های دیگر داشته باشد.
  2. سرعت بالا: لیزر الکساندرایت کندلا دارای قابلیت اسکن سریع است، به طوری که به راحتی می‌توان بزرگترین ناحیه بدن مانند پشت، پا و صورت را در چند دقیقه درمان کرد. این باعث می‌شود که تعداد جلسات لازم برای از بین بردن مو‌ها کاهش یابد و زمان بیشتری در اختیارتان باقی بماند.
  3. راحتی و کم درد بودن: لیزر الکساندرایت کندلا با تکنولوژی منحصر به فرد خود، تأثیر کمی بر روی پوست دارد و باعث حداقل شدن درد و تحریک می‌شود. همچنین، دستگاه دارای سیستم خنک‌کننده به بخش لیزر است که از ایجاد سوختگی یا خارش بر روی پوست جلوگیری می‌کند.
  4. قابل استفاده بر روی انواع پوست: دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا برای تمامی نوع پوست، بدون در نظر گرفتن رنگ پوست، مناسب است. این به این معنی است که همچنان بر روی پوست‌های تیره و برزیلیایی هم می‌توان از آن استفاده کرد.
  5. دقت بالا و کاهش خطا: دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا با سیستم خنک‌کننده و دسته‌بندی مو فرد، دقت بالایی در انتخاب سلول‌های مویی که باید از بین برده شوند دارد. این باعث می‌شود تا خطا‌های اساسی در نبود مو‌های دیگر یا آسیب به سلول‌های زنده پوست کاهش یابد.
  6. دوام نتایج: تا زمانی که همه ملکول‌های مویی در منطقه درمان شده شوند، مو‌ها مجدداً رشد نمی‌کنند و نتایج دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا دوام طولانی‌تری نسبت به روش‌های دیگر درخشیدن می‌یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This is a test site
Build with Digits