رادیو فرکانس آر اف (RF) برای جوانسازی پوست و سفت شدن پوست

 رادیو فرکانس آر اف (RF) برای جوانسازی پوست و سفت شدن پوست مشاهده نمایید . کلینیک زیبایی راز در سهروردی یکی از بهترین مراکز زیبایی و درمانی است . که با ارائه بهترین خدمات رادیو فرکانس آر اف (RF) برای جوانسازی پوست و سفت شدن پوست در کنار شما همراهان گرامی می باشد . تنها کافی است یکبار با مرکز زیبایی راز تماس بگیرید و مشتری دائم ما شوید.

رادیو فرکانس آر اف (RF) برای جوانسازی پوست

رادیو فرکانس آر اف (RF) برای جوانسازی پوست و سفت شدن پوست

میدان رادیو فرکانسی چیست ؟

#مکسلیپو #لاغری
میدان رادیوفرکانسی یک مولفه الکتریکی و مغناطیسی دارد (به عنوان مثال میدان الکترومغناطیسی). اثرات حرارتی از اثرات اصلی بر روی انسان ها و سیستم های بیولوژیکی است. این ناشی از تحرک جنبشی دوره ای مولکول های دوقطبی و حامل های بار است که می توانند آزادانه حرکت و چرخش (مثلا مولکول های آب در آب، مایعات بدن یا بافت حاوی آب مثل چربی ) آن را ایجاد کنند.
در طول این فرایند، مولفه های میدان ، با اعمال نیروی بر روی گروه های شارژ مولکول های دو قطبی و حامل های شارژ را ایجاد می کنند که منجر به آئورک می شود که مولکول های کل را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث می شود تا حامل های شارژتغییر کنند.
گرما بوسیله اصطکاک بین مولکول های دوار و / یا بارهای متحرک دیگر اتم تولید می شود

فراوانی میدان، قدرت میدان و ترکیب بافت در بدن (محتوای آب، چربی، پروتئین و نمک) نقش مهمی را در رابطه با میزان انرژی که در بافت بدن از میدان رادیوفرکوسی و از طریق تبدیل گرما جذب می شوند دارند.
هرچه فرکانس میدان الکترومغناطیسی بالاتر باشد جذب در سطح بدن قوی تر است، بنابراین فرکانس بالاتر، عمق کمتری که میدان می تواند به بدن نفوذ کند.
عمق نفوذ نسبی به عنوان نقطه ای در بافت تعریف می شود که در آن میدان الکترومغناطیسی تنها حدود 37 درصد از دامنه خروجی آن را در بر می گیرد.
با این حال، نفوذ مطلق، یعنی عمقی که میدان می تواند به بدن نفوذ کند، همچنین به قدرت میدان خروجی بستگی دارد. نفوذخالص به طور کلی زمانی بزرگتر است که قدرت خروجی میدان در مقایسه با قدرت میدان پایین خروجی بالا باشد.

خواص الکتریکی بافت، به عنوان مثال هدایت، توسط ترکیب بافت و توزیع مولکول های آب، یون ها و مولکول های دیگر اداره می شود.
این بر میزان جذب میدان در بافت های مختلف تاثیر می گذارد. هدایت بالاتر به علت به عنوان مثال یک مقدار آب یا نمک بالاتر، تعامل میدان با بافت را افزایش می دهد و در نتیجه اثر حرارتی.
از این رو، گرمای بافت به طور پیوسته از خارج به داخل بدن افزایش نمییابد، در عوض، در بدنها با گرمای موضعی محلی (به اصطلاح نقاط داغ) و مناطقی با گرمایش کمتر نسبت به بافتهای اطراف وجود دارد. برای مثال، بافت استخوانی و چربی بدن کمتر از سایر بافت ها به علت کم بودن میزان آب آنها گرم می شود. عمق نفوذ با اثر حرارتی وابسته به بافت مرتبط است. در مغز، چربی و در بافت استخوانی، بافت ماهیچه ای بیشتر است.
بنابراین متوسط ​​عمق نفوذ میدان‌ها، به عنوان مثال، حدود 1.5 – 0.5 سانتی متر در بافت عضلانی است.

رادیو فرکانس آر اف (RF) دقیقا چیست؟

فرکانس رادیویی نوعی انرژی است که به صورت “فرکانس” یا طول موج در ثانیه اندازه گیری می شود.

همه انواع انرژی ها، از امواج صوتی تا امواج رادیواکتیو گاما بر اساس فرکانس آنها در “طیف الکترومغناطیسی” طبقه بندی می شوند.

فرکانس رادیویی یک دسته در این طیف است . و شامل بسیاری از انواع انرژی معمولی است که ما هر روز از آن ها استفاده می کنیم.

سیگنال های واى فاى، امواج رادیو و تلویزیون و اجاق های مایکروویو. انرژی فرکانس رادیویی استفاده شده در سفت کردن پوست در محدوده ۴۵۰ کیلوهرتز است که در انتهای محدوده رادیویی قرار دارد.

طول موج مورد استفاده در سفت کردن پوست حدود ۱۰۰ میلیون بار از نور مرئی آهسته تر است و بیش از ۱ میلیارد برابر کندتر از اشعه ایکس است.

چگونه رادیو فرکانس آر اف (RF) باعث سفت شدن پوست مى شود؟

مانند هر نوع انرژی دیگرى، آر اف نیز دارای ظرفیت تولید حرارت است و با گرم کردن لایه های عمیق پوست به تولید کلاژن و الاستین جدید و جذب سلول ها کمک می کند تا پوست قوی تر، ضخیم تر و جوان تر به نظر برسد.

مزیت استفاده از فرکانس رادیویی برای گرم کردن بافت ها، در مقایسه با لیزرها (که از امواج نور با فرکانس بالا استفاده می کنند)، این است که فرکانس پایین فرکانس رادیویی می تواند به راحتی به سطح عمیق پوست نفوذ کند، و به بهبود ساختار پوست کمک کند، اما لیزر به بهبود سطح پوست کمک می کند.

علاوه بر این، فرکانس رادیویی می تواند به راحتی بیشتر بیماران با رنگ پوست های مختلف را بدون خطر تغییر رنگ دائمی درمان کند.

عوارض جانبی رادیو فرکانس آر اف (RF)

علاوه بر بالا بردن و تثبیت بافتها بدون جراحی، یکی از بزرگترین مزایای درمان های RF، زمانی که به درستی انجام شود، این است که بهبود پس از عمل بسیار سریع و آسان است.

عوارض جانبی به طور معمول کم و به صورت کوتاه مدت هستند، بسته به درمان ممکن است تورم ملایم و موقت، قرمزی و سوزش ایجاد شود.

درمان های RF می توانند با ایمنی در کنار درمان هاى تزریقى، میکرونیدلینگ و یا سایر درمان های کم تر تهاجمى انجام شود.

همیشه یک پزشک با تجربه و واجد شرایط را برای سفت کردن پوست بدون جراحی انتخاب کنید.

همانند هر دوز متمرکز انرژی، فرکانس رادیویی نیز در صورت نادرست بودن، خطر سوختگی را به همراه دارد. شما می توانید تقریبا به طور کامل این ریسک را با انتخاب یک پزشک با تجربه از بین ببرید .

نتیجه گیری استفاده رادیو فرکانس آر اف (RF)

در نهایت باید بدانید درمان با امواج RF یک نسخه و روش درمانی است، به این ترتیب نیست که مناسب برای تمام افراد باشد، مهم ترین مساله تشخیص صحیح است که آیا این روش برای پوست شما مناسب است یا خیر. بسیار افرادی هستند که در اثر تشخیص غلط علاوه بر اینکه نفع و بهبودی نیافته اند، بلکه دچار عوارض هم شده اند.پس هیچ زمان چون دوست شما از آر اف نتیجه گرفته است، پس شما هم با این درمان می توانید به نتیجه برسید. بهتر است پس از مشاوره با پزشک، تشخیص داده شود کدام روش برای شما مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This is a test site
Build with Digits