از بین بردن موهای زائد با لیزر دستگاه کندلا و 12 مزیت آن

لیزر دستگاه کندلا

لیزر مو‌های زائد یکی از روش‌های زیبایی است که در آن از لیزر برای از بین بردن مو‌های زائد استفاده می‌شود. این روش جایگزین محبوبی برای روش‌های سنتی حذف مو‌های زائد مانند اصلاح، اپیلاسیون و کندن شده است. دستگاه کندلا، محصول کشور آمریکا نوعی دستگاه لیزر است که معمولاً بیشترین استفاده را در لیزر مو‌های زائد دارد.
در این مطلب بهاز بین بردن موهای زائد با لیزر دستگاه کندلا می‌پردازیم. ما به اصول اولیه لیزر مو‌های زائد، نحوه عملکرد آن و مزایا و خطرات استفاده از این فناوری خواهیم پرداخت.

علاوه بر این، ما بررسی خواهیم کرد که چه چیزی دستگاه الکساندرایت آمریکایی را منحصر به فرد می‌کند و چرا ممکن است گزینه خوبی برای بسیاری از افرادی باشد که به دنبال درمان لیزر مو‌های زائد هستند.

مجموعه لیزر راز کلینیک لیزر و زیبایی است که در زمینه لیزر موهای زائد با بهره گیری از بروزترین دستگاه‌های آمریکایی و شناخته شده در جهان و تزریق بوتاکس، ژل لب، جوانسازی، مزوتراپی مو، مزوتراپی پوست و زیبایی شناختی فعالیت می کند.

لیزر دستگاه کندلا آمریکایی

دستگاه الکساندرایت آمریکایی نوعی دستگاه لیزر است که برای روش‌های رفع مو‌های زائد استفاده می‌شود. نام آن از کریستال الکساندریت گرفته شده است که به عنوان منبع لیزر استفاده می‌شود. این لیزر به دلیل تطبیق‌پذیری و اثربخشی در از بین بردن مو‌های زائد شناخته شده است.

معمولاً از دستگاه الکساندریت آمریکایی برای از بین بردن مو‌های صورت، پا‌ها، ناحیه بیکینی و زیر بغل استفاده می‌شود. با این حال، می‌توان از آن برای هر ناحیه از بدن که مو‌های ناخواسته دارد استفاده کرد. این دستگاه طول موج بیشتری از نور را تولید می‌کند که به عمق پوست می‌رسد و برای از بین بردن مو‌های زائد در پوست‌های روشن و تیره مؤثر است.

مزایای از بین بردن موهای زائد با لیزر دستگاه کندلا (الکساندرایت)

 1. پرسرعت‌ترین راه برای  از بین بردن مو‌های زائد با لیزر دستگاه کندلا
 2. پوشش‌دهی عمیق (بیش از ۱۸ میلی‌متر) و تکرار بالا
 3. درمان فوری ناحیه‌های بزرگتر؛ مانند: کل پشت بدن در کمتر از سی دقیقه درمان می‌شود.
 4. مناسب برای بیمارانی باطیف پوستی روشن تا زیتونی رنگ
 5. معنای سریع‌تر و کوتاه‌تر بودن طول درمان است.
 6. مناسب برای طیف وسیعی از انواع پوست از تناژ سفید تا زیتونی
 7. اثرگذاری بیشتر برای مو‌های نازک‌تر
 8. نفوذ در اعماق پوست
 9. پوشش‌دهی نواحی گسترده از پوست
 10. تأثیرگذاری  زودهنگام بعد از اولین جلسه درمانی
 11. بدون نیاز به تعداد بالا جلسات درمان
 12. دردناک نبودن درمان
  دستگاه لیزر الکساندرایت
  دستگاه لیزر الکساندرایت

  چه چیزی ماشین لیزر دستگاه کندلا را منحصر به فرد می‌کند؟

لیزر دستگاه کندلا یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های لیزری است که به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود برای رفع مو‌های زائد استفاده می‌شود. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

+ تطبیق‌پذیری: لیزر دستگاه کندلا را می‌توان برای انواع پوست و انواع مو، از مو‌های نازک و بلوند گرفته تا مو‌های زبر و تیره استفاده کرد.

+ کارایی: دستگاه دارای اندازه لکه بزرگ است، به این معنی که مناطق بزرگتر را می‌توان در زمان کمتری درمان کرد.

+ ایمنی: دستگاه دارای سیستم خنک‌کننده پوست است که پوست را در طول فرآیند درمان خنک نگه می‌دارد و خطر سوختگی و سایر آسیب‌های پوستی را به حداقل می‌رساند.

+ راحتی: دستگاه دارای یک سیستم خنک‌کننده منحصر به فرد است که حس خنکی را در طول درمان ایجاد می‌کند و روند را برای بیماران راحت‌تر می‌کند.

+ نتایج اثبات شده: لیزر دستگاه کندلا برای چندین دهه مورد استفاده قرار گرفته است و دارای سابقه طولانی نتایج اثبات شده در از بین بردن مو‌های زائد است.

انتخاب حرفه‌ای مناسب

انتخاب حرفه‌ای مناسب برای انجام لیزر مو‌های زائد شما کلید دستیابی به بهترین نتایج است. به دنبال حرفه‌ای باشید که با لیزر دستگاه کندلا تجربه داشته باشد و به خوبی در این زمینه مسلط باشد

روش. همچنین، برای به حداقل رساندن خطرات و اطمینان از نتایج بهینه، حتماً دستورالعمل‌های مراقبت‌های پس از آن را که توسط متخصص خود ارائه شده است، دنبال کنید.

آشنایی با لیزر مو‌های زائد

برای درک کامل نحوه عملکرد لیزر مو‌های زائد، ابتدا باید ساختار فولیکول مو را درک کنید. هر تار مو در بدن ما از یک فولیکول رشد می‌کند، که منافذی در پوست است. فولیکول جایی است که مو تغذیه و حمایت خود را دریافت می‌کند و جایی است که به پوست چسبیده است.

لیزر مو‌های زائد با هدف قرار دادن رنگدانه در فولیکول مو با یک پرتو متمرکز نور عمل می‌کند. نور توسط رنگدانه موجود در مو جذب می‌شود و سپس گرم شده و فولیکول مو را از بین می‌برد. هنگامی که فولیکول از بین می‌رود، مو دیگر نمی‌تواند از آن محل رشد کند.

لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

مزایای لیزر مو‌های زائد

لیزر مو‌های زائد می‌تواند گزینه‌ای عالی برای افرادی باشد که به دنبال راه حل دائمی‌تری برای مو‌های ناخواسته هستند. برخی از مزایای لیزر مو‌های زائد عبارتند از:

^ نتایج طولانی مدت: بر خلاف روش‌های سنتی حذف مو‌های زائد که فقط نتایج موقتی را ارائه می‌دهند، لیزر مو‌های زائد می‌تواند نتایج طولانی‌مدت، گاهی اوقات حتی دائمی، ارائه دهد.

^ دقت: لیزر مو‌های زائد فقط فولیکول مو را هدف قرار می‌دهد، بدون اینکه به پوست اطراف آسیب برساند.

^ سرعت: درمان‌های لیزر مو‌های زائد سریع و کارآمد هستند. نواحی کوچکتر، مانند لب بالایی، فقط چند دقیقه طول می‌کشد تا درمان شود.

^ راحتی: هنگامی که فولیکول مو از بین رفت، دیگر لازم نیست نگران اصلاح یا اپیلاسیون آن ناحیه باشید.

^ بهبود کیفیت پوست: اصلاح منظم یا استفاده از روش‌های دیگر حذف مو‌های زائد می‌تواند منجر به رشد مو‌های زائد، برآمدگی‌های تیغ و سایر مشکلات پوستی شود. از طرف دیگر لیزر مو‌های زائد می‌تواند با جلوگیری از بروز این مشکلات به بهبود کیفیت پوست شما کمک کند.

لیزر موهای زائد و مراحل انجام لیزر موهای زائد و هزینه های لیزر موهای زائد را ملاحظه نمایید.کلینیک زیبایی راز در سهروردی یکی از بهترین مراکز زیبایی و درمانی است . که با ارائه بهترین خدمات لیزر موهای زائد در کنار شما همراهان گرامی می باشد . تنها کافی است یکبار با مرکز زیبایی راز تماس بگیرید و مشتری دائم ما شوید.

خطرات لیزر مو‌های زائد

مانند هر روش پزشکی، لیزر مو‌های زائد با خطراتی همراه است. برخی از این خطرات عبارتند از:

1) تحریک پوست: پس از درمان، قرمزی و سوزش موقت پوست در ناحیه تحت درمان معمول است.

2) تغییر رنگ: در موارد نادر، لیزر مو‌های زائد می‌تواند باعث تغییر رنگ پوست اطراف ناحیه تحت درمان شود.

3) تاول: برخی از بیماران ممکن است پس از درمان تاول‌های کوچکی را تجربه کنند.

4) عفونت: در موارد نادر، در صورت عدم رعایت اقدامات مراقبتی مناسب، عفونت در ناحیه تحت درمان ایجاد می‌شود.

5) سوختگی: اگر لیزر به درستی کالیبره نشود، ممکن است سوختگی ایجاد شود.

این خطرات به طور کلی حداقل هستند و می‌توان با انتخاب یک متخصص با تجربه برای انجام این روش بیشتر به حداقل رسید.

نتیجه

خلاص شدن از موهای زائد با لیزر دستگاه کندلا می‌تواند گزینه‌ای عالی برای افرادی باشد که به دنبال راه حل دائمی‌تری برای مو‌های زائد هستند. لیزر دستگاه کندلا از نظر تطبیق‌پذیری، کارایی، ایمنی، راحتی و نتایج اثبات شده بی‌نظیر است.

در حالی که برخی از خطرات مرتبط با این روش وجود دارد، می‌توان با انتخاب یک متخصص با تجربه برای انجام درمان و پیروی از تمام دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی، آن‌ها را به حداقل رساند.

با مراقبت مناسب، لیزر مو‌های زائد با دستگاه الکساندرایت آمریکایی می‌تواند نتایج طولانی مدت و صافی را ارائه دهد و اعتماد به نفس و احساس ر‌هایی از مو‌های ناخواسته را برای شما به ارمغان بیاورد.

فرم ثبت درخواست خدمات

پکیج لیزر موی زائد مرکز لیزر راز

پکیج کاربردی

899/000 تومان
 • شامل کل دست
 • کل پا
 • زیر بغل
 • بیکینی
 • خط باسن
هر جلسه

پکیج اقتصادی

599/000 تومان
 • ساعد
 • ساق
 • زیر بغل
 • بیکینی
 • خط باسن
هر جلسه

پکیج استثنایی

299/000 تومان
 • زیر بغل
 • بیکینی
 • خط باسن
هر جلسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *